Hakkımızda

Zercu Sıhhi Tesisat olarak uzun yıllardır sıhhi tesisatın her alanında Konya’da hizmet vermekteyiz. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde bir çok başarılı işe imza atmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sıhhi tesisatı en yeni teknoloji ürünlerle sunarkan güven ve kalitenin yanı sıra güler yüzlü ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Su kaçağı tespiti, sıcak su tesisatı, termal kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla gaz kaçağı tespiti , makinayle kanal açma ve temizleme , makinayla kombi ve petek temizliği gibi bir çok alanda makina ve robotlar ile zamanın gerektirdiği makina ve teçhizatı kullanmaktayız. Alınan bir işin zamanında bitirilmesinin yanı sıra sağlamlık ve kalite anlayışını prensip edinmiş bir firma olup %100 memnuniyet esasıyla hizmet vermekteyiz.

SIHHI TESİSAT

KALORİFER

DOĞALGAZ

Vizyonumuz :

Profesyonel olarak sürdürdüğümüz sıhhi tesisat mesleğini yenilikleri sürekli takip ederek tesisat problemlerinde teknolojiyide kullanarak kalıcı çözümler üretebilmek ve  bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak dürüst,güvenilir mesleğinde başarılı su tesisatçısı servisi olarak yolunda ilerlemek.

Misyonumuz :

  •  İş güvenliğini sağmalak ,iş sağlığına karşı riskleri güvence altına almak.
  •  Çevreye ve insanlara saygılı hizmet anlayışı ile çalışmak.
  •  Yeniliklerden her daim haberdar olup müşterilerimize sunmak.
  •  Sektörde öncü olup mutlu müşteri portföyümüzü genişletmek.

Sizin Değerleriniz, Bizim Değerlerimiz

Komple bina sıhhi tesisatları, alışveriş merkezleri, ofislerin yangın söndürme tesisatları pis su tıkanıklığı, elektrik tesisatları, merkezi ısıtma sistemleri vs, alanında uzman kadromuz ile görev almaktayız.

SIHHİ TESİSAT

Zercu Sıhhi Tesisat olarak müşteri memnuniyetine özen göstererek olumlu müşteri memnuniyeti sağladığımız onlarca müşterilerimizden biride siz olun.

7/24 HİZMET

Arızanın ne zaman çıkacağı belli olmaz, her türlü sıhhi tesisat ve diğer faaliyet alanlarımızda her an ulaşabileceğiniz şekilde hizmet vermekteyiz.

TASARRUF SAĞLAYIN

Kalorifer tesisatınızı içeriğinde biriken kurumlar zamanla peteğinizi tıkamakla kalmayıp kombinize de büyük zararlar açabilir. Erken önlem büyük tasarruf demektir. İhmal etmeyin.

BİZE ULAŞIN

Zercu sıhhi tesisat, Karatay’da size bir adım mesafede! bir musluktan komple binaya kadar tüm tesisat uygulamarı için yanınızdayız